Sparing Stilonu Gorzów ze Świtem Skolwin

W dniu dzisiejszym odbył się mecz sparnigowy Stilonu ze Świtem Skolwin. Spotkanie odbyło się w Sczecinie na sztucznej nawierzchni i zakończyło wynikiem 2:0 dla Świtu Skolwin. Trener Adam Gołubowski na dzisiejszy sparing zabrał ze sobą ponownie Gracjana Wiśniewskiego oraz Adama Szkutę. Do naszego zespołu na ten mecz dołączył kolejny młodzieżowiec naszej Akademii Gracjan Kunowski. W bramce zaś stanął Adrian Szady, aktualnie zawodnik Sokoła Kleczew. Adrian na testach w naszej drużynie jest od piątku a dzisiaj miał okazję pokazać swoje umiejętności podczas meczu. Pierwsza Połowa spotkania była w naszym wykonaniu lepsza. Bramki straciliśmy po indywidualnych błędach naszych zawodników. Nie wykorzystaliśmy dwóch stuprocenotwych sytuacji.            W drugiej połowie lepszy był zespół gospodarzy. Obie drużyny co prawda stwarzały sobie sytuacje, lecz żadnej  z nich nie wykorzystały. Słabsza gra naszych zawodników mogła wynikać z nowych rozwiązań zastosowanych przez naszego trenera, po wprowadzeniu młodzieżowców. Pomimo przegranej, trener Adam Gołubowski był zadowolony z gry swoich podopiecznych.